строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продаж будівельного моху
АР Крим-Севастополь, Вінницька-Вінниця, Волинська-Луцьк, Дніпропетровська-Дніпропетровськ, Донецька-Донецьк, Житомирська-Житомир, Закарпатська-Ужгород Запорізька-Запоріжжя Івано-Франківська-Івано-Франківськ Київська-Київ, Кіровоградська-Кіровоград, Луганська-Луганськ, Львівська-Львів, Миколаївська-Миколаїв, Одеська-Одеса, Полтавська-Полтава Рівненська-Рівне, Сумська- Суми Тернопільська-Тернопіль, Харківська-Харків, Херсонська-Херсон, Хмельницька- Хмельницький, Черкаська-Черкаси, Чернівецька- Чернівеці, Чернігівська-Чернігів-Україна

КЛІНКЕР - обробка фасаду


клинкерІсторія клінкера починається в Голландії. НА початку XIX століття, відсутність природніх кам'яних матеріалів у достатній кількості й, відповідно, їхня висока ціна, спонукали до пошуку альтернативних розв'язків. Так була відкрита й застосована технологія випалу натуральної глини до повного спікання. Результатом цієї роботи став матеріал, який одержав назву КЛІНКЕР. КЛІНКЕР з'явився унікальним розв'язком на багато років. Підтвердженням довговічності клінкера служать багато пам'ятників архітектури. ЯК приклад , можна привести архітектурний шедевр Баженова часів Катерини II у Царицино (м. Москва), звернувши увагу на результати реставрації цегельної кладки, яка була проведена років десять назад.

Відновлена із сучасної цегли частина кладки парадних воріт на 10-20% уже зруйнувалася, а стара цегла, якій 250 років - коштує! Реставратори не врахували, що стародавня цегла практично весь був клінкерним, тобто высокощільним, каменеподібним керамічним матеріалом. Клінкер буде захищати будинок, поки він не звалиться.

Усю клінкерну кераміку одержують у процесі високотемпературного випалу напівфабрикату, виготовленого з добірних сланцевих глин методом екструзійного формування.

Сланцева глина, що добувається в Північно-західній Німеччині, сильно відрізняється від родовищ глини в інших частинах світла. Головними особливостями глини, використовуваної для виробництва клінкера вважається її пластичність, відсутність солей і мела, що надає сировині й готовим виробам однорідну структуру. Крім того, глину додатково подрібнюють для того, щоб виключити поява порожнеч. Особливістю виробництва клінкера є також високотемпературний випал, який відбувається в тунельних печах довжиною до 150 м. Спікання компонентів мінеральної сировини відбувається при температурі близько 1200°С. Далі йде спеціальний випал, що дозволяє одержувати більш широку колірну гаму, при цьому температура може досягати 2000°С. Завдяки всім складовим виробничого процесу, готова продукція здобуває однорідну дрібнопористу структуру й має мінімальне водопоглинення, а стало бути, і високою морозостійкістю.

  • Різноманітність колірної гами досягається тільки природніми методами:
  • завдяки відтінку застосовуваної глини;
  • шляхом нанесення шару глазурі, яка не тільки підвищує декоративні якості кераміки, але й захищає її від негативних зовнішніх впливів;
  • методом впекання вугілля в сировину при випалі для одержання "обпаленого" відтінку.

Області застосування: Високі показники міцності й низьке водопоглинення забезпечують високу морозостійкість, довговічність, відсутність висолів і інших проблем, пов'язаних з агресивною дією вологи. Ці характеристики дозволяють використовувати клінкер як для внутрішніх опоряджувальних робіт, так і для зовнішнього облицювання фасадів, оформлення ландшафту, облаштованості промислових територій. Розв'язок будь-яких архітектурних завдань може бути успішно виконане за допомогою клінкера. Протягом усього періоду експлуатації клінкер зберігає свій первісний колір, має шляхетний вигляд, по якім його відразу відрізняють.

клинкерная термопанельТакож поширене застосування клінкерної кераміки для обробки басейнів, фонтанів і інших ємностей з водою. Світова практика показує, що клінкер є оптимальним якісним матеріалом для даних робіт. Конкуренцію може скласти лише керамограніт або природний граніт вищого сорту.

Клінкер - матеріал з високою опірністю зовнішнім впливам. У наших широтах, із тривалим осіннє- зимовим періодом, це особливо важливо.

Клінкер не вимагає витрат на підтримку його у відмінному стані протягом багатьох років !

Клінкерні термопанелі, що полягають із високоякісної німецької клінкерної плитки, зробленої німецькими майстрами за спеціальною технологією, закріпленої на аркуші полістирольного утеплювача. На тильній стороні плитки виконані пази "ласточкинласточки хвіст", з якими утеплювач, що спінюється при формуванні панелі, утворює міцне замкове з'єднання без використання клею.

Клінкерні термопанелі - це новітній технічний розв'язок в утепленні й обробці фасадів, високі теплофізичні й звукоізоляційні показники й естетичний вид, роблять ці панелі не замінними при обробці будинку, магазину, офісу або іншого будинку.

При використанні Клінкерних термопанелей Ви вирішуєте 4 важливих питання:

1. Утеплення - зниження витрат на опалення будинку до 30%.
2. Звукоізоляція.
3. Обробка фасаду.
4. Згладжування нерівностей стіни.

А також до переваг Клінкерних термопанелей ставляться:

Рекордно короткі строки монтажу, можливість вести роботи при негативних температурах, відсутність мокрих процесів і будівельного сміття на майданчику.

клинкерная термопанельЛегкість монтажу забезпечують напрямні гільзи, які закладаються в панель під час її формування. Це дозволяє за допомогою дюбелів і саморізів надійно з'єднувати панель зі стіною. ЗАЛЕЖНО від заявлених вимог змінюється товщина термопанелі від 50мм до 100мм. Різноманітність квітів і фактур поверхні плитки забезпечує технологічність і волю у виборі архітектурних розв'язків при обробці будинку. Істотна економія матеріалів і працезатрат.

Клінкерні термопанелі - це сучасний, ефективний і енергозберігаючий спосіб обробки, що надає неповторний вид. По швидкості й вартості виконання робіт переважаючий більшість традиційних методів.

Завдяки високим технічним і естетичним показникам, клінкер заслужено перебуває в розряді елітних і високоякісних оздоблювальних матеріалів.


Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна