строительство деревянных домов и бани
русукр
 
продажа мох строительный
 

Технологія будівництва опалубки.


опалубкаКожний, хто зважився на одне з найголовніших справ у своєму житті - побудувати власний будинок (дачний або для постійного проживання), першою справою замислюється про те, з якого матеріалу будуть зведені несучі стіни - основа комфорту, надійності й довговічності майбутнього житла. Адже хочеться побудувати Будинок з великої букви - довговічний і гарний, у якім було б затишно й тепло, у який хочеться вертатися завжди - і зимовим морозним, і печеням літнім вечором; Будинок, якому будуть заздрити сусіди і яким будуть захоплюватися друзі; Будинок, який навіть через 100 років буде міцним, затишним, сучасним і забезпечить нам, нашим дітям і онукам комфортне життя при мінімальних витратах на його експлуатацію. Таким вимогам повністю відповідає будинок, побудований за технологією .

У основ технологі покладено зведення несучих стін з монолітним залізобетоном за допомогою незнімаємої опалубки, із спеціального будівельного пінополістиролу, По головних параметрах, таким як теплозахист, звукоізоляція, комфортність, простота й швидкість будівництва, міцність і довговічність, технологія ставиться до високих технологій в області будівництва. Система не є експериментальною. При її реалізації застосовуються матеріали, конструктивні й технологічні розв'язки, що пройшли багаторічну й ретельну перевірку.

Пінополістирол був відкритий в 1951 р. у Німеччині й відразу ж став застосовуватися в якості теплоізолятора для обшивки зовнішніх стін будов. Трохи пізніше була розроблена й відповідна йому система покриттів - полімерна "штукатурка". НАПРИКІНЦІ п'ятдесятих стало можливим на основі досвіду, що нагромадився, і теоретичних розрахунків запропонувати з повним правом цей матеріал широкій публіці, що займається будівництвом. НА початку шістдесятих років одному австрійському інженерові прийшла думка замінити спосіб зведення стін з наступним обклеюванням їх пінополістирольними плитами на виготовлення опалубки з пінополістиролу у вигляді блоків, потім складання їх на місці й заливання в них бетону. Результат виходить той же, але працезатрати суттєво нижче, а, отже, економічно це більш вигідно.

З тих пір пінополістирольні блоки постійно модернізувалися й сьогодні являють собою міцні й зручні конструкції, за допомогою яких можна звести будинок практично будь-якої архітектури. Такі технології застосовуються в країнах Західної Європи, Австралії, Канаді й США.

Елемент опалубки, що неснимаемой, выполненные из твердого самозатухающего пенополистирола в форме пустотелых блоков, армированные и заполненные бетоном, представляют собой универсальную систему для возведения стен объектов Спеціальна конструкція замків запобігає витіканню бетону й дозволяє швидко й точно з'єднувати блоки, подібно складанню кубиків у популярній дитячій грі "ЛЕГО". Така конструкція дозволяє досягтися оптимальної комбінації фізичних, механічних, тепло й звукотехнічних характеристик будови. Півтораметрові блоки практично невагомі і їх легко піднімає дитина. У ході однієї технологічної операції споруджується монолітна бетонна стіна, обрамлена із внутрішньої й зовнішньої сторін тепло- і звукоізоляційною оболонкою з пінополістиролу. Ви відразу одержуєте теплий будинок за дивно короткий строк. Темпи зведення стін такі, що дві людини за троє доби можуть звести будинок корисною площею до 100 квадратних метрів!

Щоб краще зрозуміти переваги системи , звернемося до наступних прикладів. Несуча стіна може бути ізольована з одного боку, із двох сторін або не ізольована зовсім. Якщо стіна виконана без додаткових покриттів, то матеріал стіни повинен відповідати всім пропонованим до неї вимогам з погляду несучої здатності, звуко- і теплоізоляції. Для того, щоб стіна добре зберігала тепло й не пропускала звук, вона повинна бути пористої. Але при цьому будуть страждати її статичні властивості, тобто стіна не витримає більших навантажень.

Для того щоб підвищити міцність стіни, потрібно зменшити кількість пор, що веде до втрати теплозахисних властивостей. Для того ж, щоб зберегти й те й інше, можна збільшувати товщину стін. Але це веде до нераціональної витрати матеріалів. Якщо стіна покрито одним шаром ізоляції, наприклад, з пінополістиролу, то вже в цьому випадку вона буде мати прекрасні статичні, тепло-, звукоізоляційними властивостями. А якщо несуча стіна утеплена із двох сторін, ми одержуємо унікальний по своїх характеристиках "сэндвичсандвич".

Тепер ми підійшли до суті теплозберігаючої технології . Шар пінополістиролу товщиною 5 див має таку ж теплопровідність, як і бетонна стіна товщиною 2,5 м. Крім того, подвійна ізоляція забезпечує мінімальні температурні коливання несучої стіни. Тому всі елементи будинку будуть надійно захищені від температурних розширень і як наслідок - від виникнення тріщин. Крім того, стіна, побудована за технологією "ИЗОДО", дуже швидко реагує на зміну температури усередині кімнати на відміну від стін з одношаровою ізоляцією або взагалі на загал без ізоляції, у яких значна частина тепла витрачається на опалення навколишнього середовища. Коли ці стіни остигають при різкій зміні температури, то для того щоб нагріти повітря в приміщенні, необхідно спочатку довго прогрівати стіни.

ПАРАМЕТРИ СТІН

Товщина стіни - 25 см з них: 10 см - пінополістирол, 15 см - бетон (у серіях ЗОМСО й 35МСО,МФО, стіна -30 і 35 см з них: 15 і 20 см пінополістирол і 15 см бетон відповідно). Товщина бетону в серіях МСР залежить від розміру знімних перемичок (за бажанням замовника перемички виготовляються будь-якого розміру).


Все про Баню (Лазню)

Будівництво Зрубів

Вікна та двері в бані
Теплоізоляція в бані
Чи доцільно будувати зруби взимку
Будівництво будинків і бань під ключ
Вибір місця при будівництві лазні
Дерев'яна купіль на гребені популярності
Підлоги в лазні
Полки, ослона, висвітлення в лазні
Про аромати в лазні
Лікувальні маски,рецепти трав'яного чаю в лазні
А як паритися в лазні?
Потовк або стеля у лазні
Сауна й діти. Як паритися в лазні з дітьми
Баня бані відмінність...
Віники. Види віників і характеристики
Заготовка віників. Секрети заготовки лазневих віників.
Масаж віником в лазні.
Про руську баню та банні веники.
Як паритися в фінській сауні?
Ручна рубка, що це таке
Матеріали для створення ставка або водойми
Какая кровля лучше для дома из сруба?
Почнемо з проекту
Обробка фасаду
Цегла лицювальна
Міфи про дерев'яне будівництво
Переваги ручного рубки дерев'яного будинку
Стругана колода - у чому її плюси?
Зимовий ліс і будівництво зрубів
Як утеплити дерев'яний будинок
Матеріал рубаних стін
Вікна - очі будинку. Який тип вікон підібрати
Види сходів для будинку
Ремонт та обробка кухні

 

Печі,

Загальні Статті

Усе про печі. Види печей
Холодні й гарячі лазневі печі. Лазневі
печі прямого й періодичного нагріву

Дров'яні печі для лазні або сауни
Камені для лазневих печей. Талькохлорит. Жадеїт і ін.
Димоходи для лазневих печей
Пекти Камін. І як визначити якість печі.
Ціна грубної роботи. Як побудувати пекти самому- поради
Мохи будівельний. Сфагнум і зозулін льон
Технологія будівництва зрубів будинків і лазні
Зборка зрубу на фундаменте
Будівництво альтанок
Вибір матеріалу для будівництва будинку
Із чого почати будівництво заміського будинку
Технологія будівництва опалубки
Будівництво руських бань і фінських саун
 

©2000 Всі права захищені "ЕкоБуд" Україна